Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31608
- Articol:A1124292
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Deschiderea mandrinei:0,8 - 13 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.96 kg
- LED-uri de iluminare:da
- Moment de strângere maxim:60 Nm
- Motor fără perii:da
- Numărul de viteze:2
- Producător:Villager
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:500 min‾¹
- Rotații 2 viteza:1760 min‾¹
- Set:fără acumulator , case , încărcător
- Tensiunea bateriei:18 V
- Tip:cu percuție
- Tip de baterie:Li-Ion
- Tip mandrină:fixare rapidă
- Turația în gol:25600 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 0,8 - 13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.96 kg |
| LED-uri de iluminare | da |
| Moment de strângere maxim | 60 Nm |
| Motor fără perii | da |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Villager |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 500 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 1760 min‾¹ |
| Set | fără acumulator , case , încărcător |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Tip | cu percuție |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tip mandrină | fixare rapidă |
| Turația în gol | 25600 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



