Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30020
- Articol:A845298
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Gr:10 kg
- Înălțime:41 cm
- Lățime:103 cm
- Material de suprafață de lucru:metal
- Material suport:metal
- Producător:Jet
- Suprafața de lucru:61x36 cm
- Tip suport:4 picioare
- Tipul echipamentului:masă pentru freza
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Gr | 10 kg |
| Înălțime | 41 cm |
| Lățime | 103 cm |
| Material de suprafață de lucru | metal |
| Material suport | metal |
| Producător | Jet |
| Suprafața de lucru | 61x36 cm |
| Tip suport | 4 picioare |
| Tipul echipamentului | masă pentru freza |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






