Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31400
- Articol:A1443132
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de prindere:60 mm
- Duritatea oțelului:38-45 HRC
- Greutate:0.45 kg
- Lățimea de prindere:70 mm
- Lungimea profilului de ghid:300 mm
- Material cadru:oțel
- Producător:Tolsen
- Tip:În formă de C
- Arată toate specificatiile
235 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Adâncime de prindere | 60 mm |
| Duritatea oțelului | 38-45 HRC |
| Greutate | 0.45 kg |
| Lățimea de prindere | 70 mm |
| Lungimea profilului de ghid | 300 mm |
| Material cadru | oțel |
| Producător | Tolsen |
| Tip | În formă de C |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
