Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30586
- Articol:A1683690
- Disponibilitate:În stock3
- Acționare:manual
- Dimensiuni:21x13x17 cm
- Greutate:2.4 kg
- Instalare:mobilă
- Lungimea frânghie (lanț):10 m
- Macara:450 kg
- Mecanismul de tracțiune:cablu
- Numărul de frânghii (lanțuri):1
- Producător:Micul Fermier
- Tip:lant de ridicare
- Arată toate specificatiile
650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 122 Lei / lună |
68 Lei / lună |
50 Lei / lună |
41 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acționare | manual |
| Dimensiuni | 21x13x17 cm |
| Greutate | 2.4 kg |
| Instalare | mobilă |
| Lungimea frânghie (lanț) | 10 m |
| Macara | 450 kg |
| Mecanismul de tracțiune | cablu |
| Numărul de frânghii (lanțuri) | 1 |
| Producător | Micul Fermier |
| Tip | lant de ridicare |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

