Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29561
- Articol:A1160526
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametru exterior rola:10.5 mm
- Diametrul interior rola:22
- Element de tăiere:rolă
- Grosimea rolei:2 mm
- Lungimea de taiere maximă:600 mm
- Material:aluminiu
- Producător:Topex
- Tip:tăietor manual de țiglă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametru exterior rola | 10.5 mm |
| Diametrul interior rola | 22 |
| Element de tăiere | rolă |
| Grosimea rolei | 2 mm |
| Lungimea de taiere maximă | 600 mm |
| Material | aluminiu |
| Producător | Topex |
| Tip | tăietor manual de țiglă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


