Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31290
- Articol:A1540659
- Disponibilitate:În stock99
- Caz de depozitare:da
- Dimensiunea maximă a capului:10 mm
- Dimensiunea minimă a capului:1.5 mm
- Dimensiuni:Т10 mm, Т15 mm, Т20 mm, Т25 mm, Т27 mm, Т30 mm, Т40 mm, Т45 mm, Т50 mm
- Forma tastei de capăt (canistrei):stea
- În plus:cu gaura
- Material:oțel CrV
- Numar accesorii:9
- Numărul de capete de lucru:18
- Producător:Tolsen
- Tip de chei:stea(Torx)
- Arată toate specificatiile
119 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, ~ 50 MDL
| Specificatii | |
| Caz de depozitare | da |
| Dimensiunea maximă a capului | 10 mm |
| Dimensiunea minimă a capului | 1.5 mm |
| Dimensiuni | Т10 mm, Т15 mm, Т20 mm, Т25 mm, Т27 mm, Т30 mm, Т40 mm, Т45 mm, Т50 mm |
| Forma tastei de capăt (canistrei) | stea |
| În plus | cu gaura |
| Material | oțel CrV |
| Numar accesorii | 9 |
| Numărul de capete de lucru | 18 |
| Producător | Tolsen |
| Tip de chei | stea(Torx) |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





