Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31273
- Articol:A1395861
- Disponibilitate:În stock99
- Dimensiunea maximă a capului:19 mm
- Dimensiunea minimă a capului:8 mm
- Dimensiunea minimă a gâtului:8 mm
- În plus:set de chei combinate cu clichet
- Mărimea maximă a gâtului:19 mm
- Material:crom-vanadiu
- Numar accesorii:7
- Numărul de capete de lucru:7
- Producător:Tolsen
- Tip de chei:combinat
- Arată toate specificatiile
708 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 133 Lei / lună |
74 Lei / lună |
54 Lei / lună |
44 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Dimensiunea maximă a capului | 19 mm |
| Dimensiunea minimă a capului | 8 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 8 mm |
| În plus | set de chei combinate cu clichet |
| Mărimea maximă a gâtului | 19 mm |
| Material | crom-vanadiu |
| Numar accesorii | 7 |
| Numărul de capete de lucru | 7 |
| Producător | Tolsen |
| Tip de chei | combinat |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







