Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29634
- Articol:A837924
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Caz de depozitare:da
- Dimensiunea maximă a capului:32 mm
- Dimensiunea minimă a capului:10 mm
- Dimensiunea minimă a gâtului:10 mm
- Dimensiuni:10 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 22 mm, 24 mm, 27 mm, 30 mm, 32 mm
- Garanție:12 luni
- Mărimea maximă a gâtului:32 mm
- Material:oțel CrV
- Numar accesorii:12
- Producător:Jonnesway
- Tip de chei:combinat
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Caz de depozitare | da |
| Dimensiunea maximă a capului | 32 mm |
| Dimensiunea minimă a capului | 10 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 10 mm |
| Dimensiuni | 10 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 22 mm, 24 mm, 27 mm, 30 mm, 32 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Mărimea maximă a gâtului | 32 mm |
| Material | oțel CrV |
| Numar accesorii | 12 |
| Producător | Jonnesway |
| Tip de chei | combinat |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
