Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29635
- Articol:A837930
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiunea maximă a capului:22 mm
- Dimensiunea minimă a capului:6 mm
- Dimensiunea minimă a gâtului:6 mm
- Dimensiuni:6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 22 mm
- Garanție:12 luni
- Mărimea maximă a gâtului:22 mm
- Material:crom-vanadiu
- Numar accesorii:12
- Producător:Jonnesway
- Tip de chei:combinat
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiunea maximă a capului | 22 mm |
| Dimensiunea minimă a capului | 6 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 6 mm |
| Dimensiuni | 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 15 mm, 16 mm, 17 mm, 19 mm, 22 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Mărimea maximă a gâtului | 22 mm |
| Material | crom-vanadiu |
| Numar accesorii | 12 |
| Producător | Jonnesway |
| Tip de chei | combinat |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa