Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29636
- Articol:A837933
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiunea maximă a capului:19 mm
- Dimensiunea minimă a capului:8 mm
- Dimensiunea minimă a gâtului:8 mm
- Dimensiuni:8 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm
- Garanție:12 luni
- Mărimea maximă a gâtului:19 mm
- Numar accesorii:8
- Producător:Jonnesway
- Tip de chei:combinat
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Dimensiunea maximă a capului | 19 mm |
| Dimensiunea minimă a capului | 8 mm |
| Dimensiunea minimă a gâtului | 8 mm |
| Dimensiuni | 8 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm, 13 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Mărimea maximă a gâtului | 19 mm |
| Numar accesorii | 8 |
| Producător | Jonnesway |
| Tip de chei | combinat |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




