Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32342
- Articol:A1902390
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cantitatea:1
- Diametrul frezei:35 mm
- Diametrul tijei:10 mm
- Lungime totală:80 mm
- Material de frezare:oțel
- Material prelucrat:lemn
- Producător:Villager
- Rotirea frezei:dreapta
- Tip:forstner
- Tipul tăietorului:terminal
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cantitatea | 1 |
| Diametrul frezei | 35 mm |
| Diametrul tijei | 10 mm |
| Lungime totală | 80 mm |
| Material de frezare | oțel |
| Material prelucrat | lemn |
| Producător | Villager |
| Rotirea frezei | dreapta |
| Tip | forstner |
| Tipul tăietorului | terminal |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






