Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24888
- Articol:Zf0f7fb3fe
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de tăiere :3 mm
- Cantitatea :5 buc
- Dinți per inch :10
- Lățime lamei :0.2 mm
- Lungimea lamei :100 mm
- Material prelucrat :metal
- Specificații suplimentare :pentru ferăstrăul Dremel Moto Saw
- Tip ferăstrău :ferăstrău
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Pînză ferestrău Dremel 2615MS53JA
- Tip ferăstrău ferăstrău
- Material prelucrat metal
- Cantitatea 5 buc
- Lungimea lamei 100 mm
- Lățime lamei 0.2 mm
- Adâncimea de tăiere 3 mm
- Dinți per inch 10
- Specificații suplimentare pentru ferăstrăul Dremel Moto Saw
| Specificatii | |
| Adâncimea de tăiere | 3 mm |
| Cantitatea | 5 buc |
| Dinți per inch | 10 |
| Lățime lamei | 0.2 mm |
| Lungimea lamei | 100 mm |
| Material prelucrat | metal |
| Specificații suplimentare | pentru ferăstrăul Dremel Moto Saw |
| Tip ferăstrău | ferăstrău |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







