Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:32385
- Articol:A1885065
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametru:125 mm
- Gaura de aterizare:22.23 mm
- Înălțimea segmentelor:10 mm
- Marginea discului:diamant
- Material de tăiere:beton , caramidă , granit
- Numărul de segmente:9 buc.
- Producător:Tolsen
- Viteza admisibilă:12250 r/m
- Viteza maxima de lucru:80 m/s
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametru | 125 mm |
| Gaura de aterizare | 22.23 mm |
| Înălțimea segmentelor | 10 mm |
| Marginea discului | diamant |
| Material de tăiere | beton , caramidă , granit |
| Numărul de segmente | 9 buc. |
| Producător | Tolsen |
| Viteza admisibilă | 12250 r/m |
| Viteza maxima de lucru | 80 m/s |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa