Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31723
- Articol:A849645
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentație:priză
- Altele:adâncimea maximă de aspirație 3 m
- Capacitate:250 l/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:11 kg
- Material:plastic
- Producător:Villager
- Putere:800 W
- Tensiune:230 V
- Tip:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentație | priză |
| Altele | adâncimea maximă de aspirație 3 m |
| Capacitate | 250 l/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 11 kg |
| Material | plastic |
| Producător | Villager |
| Putere | 800 W |
| Tensiune | 230 V |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa