Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31720
- Articol:A468297
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de submersie:8 m
- Calitatea apei:pură
- Debit maxim:3000 l/h
- Dimensiuni:370x210x260 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:7 kg
- Lungime cablu:1.5 m
- Materialul carcasei:inox
- Producător:Villager
- Putere:600 W
- Putere maximă de aspirare:35 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip:electric
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Dimensiuni | 370x210x260 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 7 kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Materialul carcasei | inox |
| Producător | Villager |
| Putere | 600 W |
| Putere maximă de aspirare | 35 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




