Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29610
- Articol:A829926
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutatea:1.5 kg
- Max. lungimea cuiului:4.8 mm
- Min. lungimea cuiului:2.4 mm
- Presiune nominală:6.2 bar
- Producător:Jonnesway
- Tip de clame/cui:3/16
- Tipul elementelor de fixare:nituri
- Tipul operațiunii:contact
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Max. lungimea cuiului | 4.8 mm |
| Min. lungimea cuiului | 2.4 mm |
| Presiune nominală | 6.2 bar |
| Producător | Jonnesway |
| Tip de clame/cui | 3/16 |
| Tipul elementelor de fixare | nituri |
| Tipul operațiunii | contact |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


