Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29764
- Articol:A1717056
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de submersie:8 m
- Calitatea apei:pură
- Debit maxim:4000 l/h
- Dimensiuni:250х300х530 mm
- Greutate:10.8 kg
- Instalare:de suprafaţă
- Lungime cablu:0.5 m
- Materialul carcasei:plastic
- Presiune maxima:4.5 bar
- Producător:AL-KO
- Putere:1000 W
- Putere maximă de aspirare:45 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip:electric
- Arată toate specificatiile
4.960 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 934 Lei / lună |
520 Lei / lună |
383 Lei / lună |
314 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 4000 l/h |
| Dimensiuni | 250х300х530 mm |
| Greutate | 10.8 kg |
| Instalare | de suprafaţă |
| Lungime cablu | 0.5 m |
| Materialul carcasei | plastic |
| Presiune maxima | 4.5 bar |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 1000 W |
| Putere maximă de aspirare | 45 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip | electric |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


