Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11176
- Articol:8da9e304
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :3.8 m3/h
- Dimensiuni (ÎxLxA) :370x205x235 mm
- Lungimea cablului :1.4 m
- Putere maximă de aspirare :35 m
- Putere :650 W
- Temperatura max. a lichidului :35 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :de grădină
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 3.8 m3/h |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 370x205x235 mm |
| Lungimea cablului | 1.4 m |
| Putere maximă de aspirare | 35 m |
| Putere | 650 W |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | de grădină |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
