Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:31012
- Articol:A1041852
- Disponibilitate:În stock1
- Adâncimea de submersie:2 m
- Debit maxim:8 m3/h
- Diametrul conectorului:1 "
- Garanție:12 luni
- Lungimea cablului:0.5 m
- Producător:Tatta
- Putere:300 W
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:de suprafaţă
- Tip pompă:periferic
- Arată toate specificatiile
925 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 174 Lei / lună |
97 Lei / lună |
71 Lei / lună |
58 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 2 m |
| Debit maxim | 8 m3/h |
| Diametrul conectorului | 1 " |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea cablului | 0.5 m |
| Producător | Tatta |
| Putere | 300 W |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | periferic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





