Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30604
- Articol:A1681248
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei:pură
- Clasă de protecţie:IP44
- Dimensiuni:270x130x160 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:4 kg
- Înălțimea de aspirație:9
- Material carcasă:fontă
- Producător:Micul Fermier
- Putere:370 W
- Temperatura max. a lichidului:40 °C
- Tensiune:230 V
- Tip instalare:de suprafaţă
- Arată toate specificatiile
995 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 187 Lei / lună |
104 Lei / lună |
76 Lei / lună |
63 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Clasă de protecţie | IP44 |
| Dimensiuni | 270x130x160 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4 kg |
| Înălțimea de aspirație | 9 |
| Material carcasă | fontă |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 370 W |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Tensiune | 230 V |
| Tip instalare | de suprafaţă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

