Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:31024
- Articol:A1041879
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:80 m
- Debit maxim:1.2 m3/h
- Diametrul conectorului:1 "
- Garanție:12 luni
- Lungimea cablului:15 m
- Producător:Tatta
- Putere:550 W
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:de put
- Arată toate specificatiile
1.599 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 301 Lei / lună |
167 Lei / lună |
123 Lei / lună |
101 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 80 m |
| Debit maxim | 1.2 m3/h |
| Diametrul conectorului | 1 " |
| Garanție | 12 luni |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Producător | Tatta |
| Putere | 550 W |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de put |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

