Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31027
- Articol:A930816
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:100 m
- Calitatea apei:pură
- Debit maxim:27 m3/h
- Diametrul conectorului:3 "
- Frecvența de ralanti:2875 rpm
- Garanție:12 luni
- Greutate:84.6 kg
- Producător:Tatta
- Putere:13000 W
- Putere maximă de aspirare:203 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:380 V
- Tip instalare:submersibilă
- Tip pompă:de put
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 100 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 27 m3/h |
| Diametrul conectorului | 3 " |
| Frecvența de ralanti | 2875 rpm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 84.6 kg |
| Producător | Tatta |
| Putere | 13000 W |
| Putere maximă de aspirare | 203 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 380 V |
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de put |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa