Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30646
- Articol:A1681065
- Disponibilitate:În stock1
- Calitatea apei:pură
- Diametrul exterior al pompei:90 mm
- Dimensiuni:550x230x100 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:15.5 kg
- Lungimea cablului:15 m
- Producător:Micul Fermier
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:55 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
3.550 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 668 Lei / lună |
372 Lei / lună |
274 Lei / lună |
224 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Diametrul exterior al pompei | 90 mm |
| Dimensiuni | 550x230x100 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 15.5 kg |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 55 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





