Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30643
- Articol:A1681071
- Disponibilitate:În stock3
- Calitatea apei:pură
- Diametrul exterior al pompei:100 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:9.5 kg
- Lungimea cablului:10 m
- Producător:Micul Fermier
- Putere:1100 W
- Putere maximă de aspirare:120 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:230 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
1.650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 310 Lei / lună |
173 Lei / lună |
127 Lei / lună |
104 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Diametrul exterior al pompei | 100 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 9.5 kg |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 1100 W |
| Putere maximă de aspirare | 120 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 230 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



