Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13218
- Articol:dec7a640
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie :8 m
- Calitatea apei :pură
- Debit maxim :3 m3/h
- Dimensiuni (ÎxLxA) :179x138x285 mm
- Putere maximă de aspirare :70 m
- Putere :750 W
- Temperatura max. a lichidului :60 °C
- Tip instalare :de suprafaţă
- Tip pompă :vortex
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Calitatea apei | pură |
| Debit maxim | 3 m3/h |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 179x138x285 mm |
| Putere maximă de aspirare | 70 m |
| Putere | 750 W |
| Temperatura max. a lichidului | 60 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | vortex |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





