Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30619
- Articol:A1476378
- Disponibilitate:În stock2
- Adâncimea de submersie:7 m
- Calitatea apei:apa curată
- Capacitate vas hidrofor:3.4 litri
- Consumul de combustibil:1.4 litri/h
- Dimensiunea conductelor:50/50 mm
- Dimensiuni (ÎxLxA):570x470x580 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:20 kg
- Motor:4-timpi racire cu aer
- Producător:Micul Fermier
- Putere:4900 W
- Putere maximă de aspirare:60 m
- Volumul motorului:296 cm3
- Arată toate specificatiile
12.670 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 2386 Lei / lună |
1330 Lei / lună |
978 Lei / lună |
802 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Calitatea apei | apa curată |
| Capacitate vas hidrofor | 3.4 litri |
| Consumul de combustibil | 1.4 litri/h |
| Dimensiunea conductelor | 50/50 mm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 570x470x580 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 20 kg |
| Motor | 4-timpi racire cu aer |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 4900 W |
| Putere maximă de aspirare | 60 m |
| Volumul motorului | 296 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

