Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30622
- Articol:A1681329
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncimea de submersie:7 m
- Capacitate vas hidrofor:3.6 litri
- Consumul de combustibil:2.1 litri/h
- Dimensiuni (ÎxLxA):515х390х430 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:23 kg
- Motor:4-timpi
- Producător:Micul Fermier
- Putere:4800 W
- Puterea motorului:6.5 CP
- Volumul motorului:196 cm3
- Arată toate specificatiile
6.250 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1177 Lei / lună |
656 Lei / lună |
482 Lei / lună |
395 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Capacitate vas hidrofor | 3.6 litri |
| Consumul de combustibil | 2.1 litri/h |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 515х390х430 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 23 kg |
| Motor | 4-timpi |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 4800 W |
| Puterea motorului | 6.5 CP |
| Volumul motorului | 196 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







