Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30620
- Articol:A1681332
- Disponibilitate:În stock2
- Adâncimea de submersie:8 m
- Capacitate vas hidrofor:3.6 litri
- Debit maxim:60 m3/h
- Dimensiuni (ÎxLxA):515x390x425 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:23.6 kg
- Motor:4-timpi
- Producător:Micul Fermier
- Putere:4800 W
- Putere maximă de aspirare:28 m
- Puterea motorului:6.5 CP
- Arată toate specificatiile
3.650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 687 Lei / lună |
383 Lei / lună |
281 Lei / lună |
231 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Capacitate vas hidrofor | 3.6 litri |
| Debit maxim | 60 m3/h |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 515x390x425 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 23.6 kg |
| Motor | 4-timpi |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 4800 W |
| Putere maximă de aspirare | 28 m |
| Puterea motorului | 6.5 CP |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
