Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29925
- Articol:A1187580
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea de submersie:7 m
- Calitatea apei:apa curată
- Capacitate vas hidrofor:3.6 litri
- Debit maxim:18 m3/h
- Dimensiune maximă a particulelor:4 mm
- Dimensiunea conductelor:50/50 mm
- Dimensiuni (ÎxLxA):482x475x570 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:25.5 kg
- Motor:4-timpi
- Producător:Fubag
- Putere:6500 W
- Putere maximă de aspirare:76 m
- Arată toate specificatiile
10.990 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 2069 Lei / lună |
1153 Lei / lună |
848 Lei / lună |
696 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Calitatea apei | apa curată |
| Capacitate vas hidrofor | 3.6 litri |
| Debit maxim | 18 m3/h |
| Dimensiune maximă a particulelor | 4 mm |
| Dimensiunea conductelor | 50/50 mm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 482x475x570 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 25.5 kg |
| Motor | 4-timpi |
| Producător | Fubag |
| Putere | 6500 W |
| Putere maximă de aspirare | 76 m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

