Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29923
- Articol:A1187562
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea de submersie:6 m
- Calitatea apei:apa curată
- Capacitate vas hidrofor:1.6 litri
- Debit maxim:15 m3/h
- Dimensiunea conductelor:40x40 mm
- Dimensiuni (ÎxLxA):350x400x345 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:14 kg
- Motor:4-timpi
- Producător:Fubag
- Putere maximă de aspirare:16 m
- Arată toate specificatiile
5.650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1064 Lei / lună |
593 Lei / lună |
436 Lei / lună |
357 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 6 m |
| Calitatea apei | apa curată |
| Capacitate vas hidrofor | 1.6 litri |
| Debit maxim | 15 m3/h |
| Dimensiunea conductelor | 40x40 mm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 350x400x345 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 14 kg |
| Motor | 4-timpi |
| Producător | Fubag |
| Putere maximă de aspirare | 16 m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







