Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29801
- Articol:A717762
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea de submersie:6 m
- Calitatea apei:apa curată
- Capacitate vas hidrofor:3.6 litri
- Consumul de combustibil:1.75 litri/h
- Debit maxim:30 m3/h
- Dimensiunea conductelor:50/50 mm
- Dimensiuni (ÎxLxA):545х420х380 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:26 kg
- Motor:4-timpi racire cu aer
- Producător:AL-KO
- Putere:4100 W
- Putere maximă de aspirare:27 m
- Volumul motorului:196 cm3
- Arată toate specificatiile
5.950 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1120 Lei / lună |
624 Lei / lună |
459 Lei / lună |
376 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 6 m |
| Calitatea apei | apa curată |
| Capacitate vas hidrofor | 3.6 litri |
| Consumul de combustibil | 1.75 litri/h |
| Debit maxim | 30 m3/h |
| Dimensiunea conductelor | 50/50 mm |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 545х420х380 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 26 kg |
| Motor | 4-timpi racire cu aer |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 4100 W |
| Putere maximă de aspirare | 27 m |
| Volumul motorului | 196 cm3 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




