Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31818
- Articol:A468282
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Calitatea apei:pură
- Capacitate vas hidrofor:24 litri
- Debit maxim:6.3 m3/h
- Garanție:12 luni
- Greutate:21 kg
- Producător:Villager
- Putere:1500 W
- Putere maximă de aspirare:48 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip instalare:de suprafaţă
- Tip pompă:hidrofor
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Calitatea apei | pură |
| Capacitate vas hidrofor | 24 litri |
| Debit maxim | 6.3 m3/h |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 21 kg |
| Producător | Villager |
| Putere | 1500 W |
| Putere maximă de aspirare | 48 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | hidrofor |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






