Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30607
- Articol:A1681005
- Disponibilitate:În stock1
- Adâncime de submersie:7.5 m
- Capacitate vas hidrofor:24 l
- Debit maxim:2880 l/h
- Dimensiuni:520x315x600 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:19.7 kg
- Lungime cablu:1.5 m
- Max. viteza:2850 rpm
- Presiune maxima:5 bar
- Producător:Micul Fermier
- Putere:750 W
- Putere maximă de aspirare:46 m
- Arată toate specificatiile
3.650 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 687 Lei / lună |
383 Lei / lună |
281 Lei / lună |
231 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 7.5 m |
| Capacitate vas hidrofor | 24 l |
| Debit maxim | 2880 l/h |
| Dimensiuni | 520x315x600 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 19.7 kg |
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Max. viteza | 2850 rpm |
| Presiune maxima | 5 bar |
| Producător | Micul Fermier |
| Putere | 750 W |
| Putere maximă de aspirare | 46 m |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



