Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29738
- Articol:A1717059
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de submersie:8 m
- Calitatea apei:pură
- Capacitate vas hidrofor:19 l
- Clasă de protecţie:IPX4
- Debit maxim:3000 l/h
- Dimensiuni:440х270х555 mm
- Greutate:11 kg
- Materialul carcasei:inox
- Presiune maxima:2.8 bar
- Producător:AL-KO
- Putere:580 W
- Putere maximă de aspirare:35 m
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tip instalare:de suprafaţă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Calitatea apei | pură |
| Capacitate vas hidrofor | 19 l |
| Clasă de protecţie | IPX4 |
| Debit maxim | 3000 l/h |
| Dimensiuni | 440х270х555 mm |
| Greutate | 11 kg |
| Materialul carcasei | inox |
| Presiune maxima | 2.8 bar |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 580 W |
| Putere maximă de aspirare | 35 m |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tip instalare | de suprafaţă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





