Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30166
- Articol:A603048
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncimea de submersie:7.5 m
- Calitatea apei:murdară
- Capacitatea de pompare:192 l/min
- Dimensiune maximă a particulelor:20 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:7.8 kg
- Material carcasă:inox
- Producător:Graphite
- Putere:650 W
- Putere maximă de aspirare:7.5 m
- Sursa de alimentare:priza
- Temperatura max. a lichidului:35 °C
- Tensiunea:220 V
- Tip instalare:submersibilă
- Arată toate specificatiile
2.525 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 475 Lei / lună |
265 Lei / lună |
194 Lei / lună |
159 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncimea de submersie | 7.5 m |
| Calitatea apei | murdară |
| Capacitatea de pompare | 192 l/min |
| Dimensiune maximă a particulelor | 20 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 7.8 kg |
| Material carcasă | inox |
| Producător | Graphite |
| Putere | 650 W |
| Putere maximă de aspirare | 7.5 m |
| Sursa de alimentare | priza |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Tensiunea | 220 V |
| Tip instalare | submersibilă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







