Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31782
- Articol:A479721
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de compresie:125 l/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:31.2 kg
- Număr de cilindri:2
- Presiune maximă:7 bar
- Producător:Villager
- Putere consumată:750 W
- Tip:mobil
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de compresie | 125 l/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 31.2 kg |
| Număr de cilindri | 2 |
| Presiune maximă | 7 bar |
| Producător | Villager |
| Putere consumată | 750 W |
| Tip | mobil |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






