Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30110
- Articol:A242076
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Diametrul găurii în lemn:18 mm
- Diametrul găurii în oțel:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.6 kg
- Numărul de viteze:2
- Producător:SomaFix
- Revers:da
- Tip:fără percuție
- Tip aplicații:găurit/înșurubat
- Tip mandrina:rapida
- Turația în gol:1300 min‾¹
- Valiză de depozitare:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 18 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.6 kg |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | SomaFix |
| Revers | da |
| Tip | fără percuție |
| Tip aplicații | găurit/înșurubat |
| Tip mandrina | rapida |
| Turația în gol | 1300 min‾¹ |
| Valiză de depozitare | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






