Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31805
- Articol:A467538
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea magazinului:100 buc.
- Garanție:12 luni
- Lățimea capsei:12.7 mm
- Lungimea maxima a capsei:16 mm
- Lungimea minimala a capsei:6 mm
- Presiune nominală:10 bar
- Producător:Villager
- Tipul elementelor de fixare:clamă
- Tipul magazinului:casetă
- Tipul operațiunii:trigger
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea magazinului | 100 buc. |
| Garanție | 12 luni |
| Lățimea capsei | 12.7 mm |
| Lungimea maxima a capsei | 16 mm |
| Lungimea minimala a capsei | 6 mm |
| Presiune nominală | 10 bar |
| Producător | Villager |
| Tipul elementelor de fixare | clamă |
| Tipul magazinului | casetă |
| Tipul operațiunii | trigger |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





