Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29998
- Articol:A719910
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea magazinului:100 buc.
- Caz:da
- Dimensiuni:245x205x60 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.4 kg
- Lungimea maxima a capsei:25 mm
- Lungimea minimala a capsei:10 mm
- Presiune nominală:7.5 bar
- Producător:Fubag
- Tip de clame/cui:23GA
- Tipul elementelor de fixare:clamă
- Tipul magazinului:casetă
- Tipul operațiunii:contact
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea magazinului | 100 buc. |
| Caz | da |
| Dimensiuni | 245x205x60 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.4 kg |
| Lungimea maxima a capsei | 25 mm |
| Lungimea minimala a capsei | 10 mm |
| Presiune nominală | 7.5 bar |
| Producător | Fubag |
| Tip de clame/cui | 23GA |
| Tipul elementelor de fixare | clamă |
| Tipul magazinului | casetă |
| Tipul operațiunii | contact |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






