Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29995
- Articol:A1188297
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea magazinului:300 buc.
- Garanție:12 luni
- Greutatea:3.6 kg
- Max. diametru/grosime:2.9 mm
- Max. lungimea cuiului:70 mm
- Min. lungimea cuiului:44 mm
- Presiune nominală:7 bar
- Producător:Fubag
- Tipul elementelor de fixare:cui
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea magazinului | 300 buc. |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 3.6 kg |
| Max. diametru/grosime | 2.9 mm |
| Max. lungimea cuiului | 70 mm |
| Min. lungimea cuiului | 44 mm |
| Presiune nominală | 7 bar |
| Producător | Fubag |
| Tipul elementelor de fixare | cui |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





