Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30000
- Articol:A1188288
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitatea magazinului:400 buc.
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.62 kg
- Max. lungimea cuiului:55 mm
- Min. lungimea cuiului:25 mm
- Presiune nominală:7 bar
- Producător:Fubag
- Tipul elementelor de fixare:cui
- Tipul magazinului:timpanic
- Tipul operațiunii:contact
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitatea magazinului | 400 buc. |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.62 kg |
| Max. lungimea cuiului | 55 mm |
| Min. lungimea cuiului | 25 mm |
| Presiune nominală | 7 bar |
| Producător | Fubag |
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Tipul magazinului | timpanic |
| Tipul operațiunii | contact |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





