Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31931
- Articol:A1635762
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Diametrul duzelor:1.4 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1 kg
- Locația rezervorului:superioară
- Presiune nominală:5 bar
- Producător:Wokin
- Pulverizare:pneumatic
- Tipul:aerograf
- Volumul:600 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Diametrul duzelor | 1.4 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1 kg |
| Locația rezervorului | superioară |
| Presiune nominală | 5 bar |
| Producător | Wokin |
| Pulverizare | pneumatic |
| Tipul | aerograf |
| Volumul | 600 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






