Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29982
- Articol:A723006
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Consumul de aer:160 l/min
- Consumul de vopsea:200 ml/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Diametrul duzelor:1.8 mm
- Greutatea:1.1 kg
- Locația rezervorului:inferior
- Presiune nominală:3.5 bar
- Producător:Fubag
- Pulverizare:pneumatic
- Tipul:aerograf
- Volumul:1 l
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Consumul de aer | 160 l/min |
| Consumul de vopsea | 200 ml/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Diametrul duzelor | 1.8 mm |
| Greutatea | 1.1 kg |
| Locația rezervorului | inferior |
| Presiune nominală | 3.5 bar |
| Producător | Fubag |
| Pulverizare | pneumatic |
| Tipul | aerograf |
| Volumul | 1 l |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




