Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31157
- Articol:A1392045
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Cuplu:3200 Nm
- Debit de aer:380 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/2"
- Garanție:12 luni
- Greutatea:16.56 kg
- Marimea capului:1"
- Numărul de rotații:3500 rpm
- Presiune nominală:6.2 bar
- Producător:Tolsen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Cuplu | 3200 Nm |
| Debit de aer | 380 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/2" |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 16.56 kg |
| Marimea capului | 1" |
| Numărul de rotații | 3500 rpm |
| Presiune nominală | 6.2 bar |
| Producător | Tolsen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

