Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31153
- Articol:A1395417
- Disponibilitate:În stock99
- Caracteristici și funcții:cutie , capete de schimb (9,10,11,13,14,17,19,22,24,27mm)-10 buc.
- Cuplu:340 Nm
- Debit de aer:210 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/2"
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.18 kg
- Marimea capului:1/2"
- Numărul de rotații:7000 rpm
- Presiune nominală:6.2 bar
- Producător:Tolsen
- Arată toate specificatiile
1.163 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 219 Lei / lună |
122 Lei / lună |
89 Lei / lună |
73 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Caracteristici și funcții | cutie , capete de schimb (9,10,11,13,14,17,19,22,24,27mm)-10 buc. |
| Cuplu | 340 Nm |
| Debit de aer | 210 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/2" |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.18 kg |
| Marimea capului | 1/2" |
| Numărul de rotații | 7000 rpm |
| Presiune nominală | 6.2 bar |
| Producător | Tolsen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


