Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29605
- Articol:A822768
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Debit de aer:113 l/min
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Garanție:12 luni
- Greutatea:0.79 kg
- mărimea clemei de prindere:6 mm
- Numărul de rotații:20000 rpm
- Presiune nominală:6.3 bar
- Producător:Jonnesway
- Tipul:Polizoar Drept
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Debit de aer | 113 l/min |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 0.79 kg |
| mărimea clemei de prindere | 6 mm |
| Numărul de rotații | 20000 rpm |
| Presiune nominală | 6.3 bar |
| Producător | Jonnesway |
| Tipul | Polizoar Drept |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





