Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29991
- Articol:A721848
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Consumul de aer:142 l/min
- Deschiderea mandrinei:10 mm
- Diametrul conexiunii de aer:1/4"
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.75 kg
- Presiunea de lucru:6.3 bar
- Producător:Fubag
- Tip mandrina:fără cheie
- Turația în gol:1800 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Consumul de aer | 142 l/min |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diametrul conexiunii de aer | 1/4" |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.75 kg |
| Presiunea de lucru | 6.3 bar |
| Producător | Fubag |
| Tip mandrina | fără cheie |
| Turația în gol | 1800 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





