Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30077
- Articol:A1160454
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Baterie:3 x 1,5 V (AA)
- Clasa de laser:2
- Clasă de protecţie:IP 54
- Dimensiuni:115x103x135 mm
- Distanta de lucru cu receptorul ∅:80 m
- Domeniu de lucru:20 m
- Fir:1/4" , 5/8"
- Gama de auto-nivelare:± 4°
- Garanție:12 luni
- Lungime de undă:650 nm
- Precizie de nivelare:± 0,2 mm/m
- Producător:Sola
- Puterea laserului:1 mW
- Receptor inclus:nu
- Timp maxim de operare:11 ore
- Tip:nivelul laser
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Baterie | 3 x 1,5 V (AA) |
| Clasa de laser | 2 |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Dimensiuni | 115x103x135 mm |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 80 m |
| Domeniu de lucru | 20 m |
| Fir | 1/4" , 5/8" |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Garanție | 12 luni |
| Lungime de undă | 650 nm |
| Precizie de nivelare | ± 0,2 mm/m |
| Producător | Sola |
| Puterea laserului | 1 mW |
| Receptor inclus | nu |
| Timp maxim de operare | 11 ore |
| Tip | nivelul laser |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
