Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24732
- Articol:Z0ada32d7f
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Baterie :2 x 1,5 V LR20 (D)
- Clasa de laser :2
- Clasă de protecţie :IP 54
- Dimensiuni :156x154x197 mm
- Distanta de lucru cu receptorul ∅ :200 m
- Distanta de lucru fără receptor ∅ :30 m
- Domeniu de lucru :15 m
- Fir :5/8"
- Gama de auto-nivelare :± 6°
- Lungime de undă :635 nm
- Număr de lazeri :1
- Precizie de nivelare :± 0,3 mm/m
- Receptor inclus :este
- Tip :rotativ
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Nivela laser Makita SKR200Z
- Tip rotativ
- Clasa de laser 2
- Lungime de undă 635 nm
- Număr de lazeri 1
- Domeniu de lucru 15 m
- Receptor inclus da
- Distanta de lucru cu receptorul ∅ 200 m
- Distanta de lucru fără receptor ∅ 30 m
- Gama de auto-nivelare ± 6°
- Precizie de nivelare ± 0,3 mm/m
- Clasă de protecţie IP 54
- Baterie 2 x 1,5 V LR20 (D)
- Fir 5/8"
- Greutate 1600 g
- Dimensiuni 156x154x197 mm
| Specificatii | |
| Baterie | 2 x 1,5 V LR20 (D) |
| Clasa de laser | 2 |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Dimensiuni | 156x154x197 mm |
| Distanta de lucru cu receptorul ∅ | 200 m |
| Distanta de lucru fără receptor ∅ | 30 m |
| Domeniu de lucru | 15 m |
| Fir | 5/8" |
| Gama de auto-nivelare | ± 6° |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 1 |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Receptor inclus | este |
| Tip | rotativ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





