Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24713
- Articol:Z67bfe4145
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Baterie :3 x 1,5 V LR6 (AA)
- Clasa de laser :2
- Clasă de protecţie :IP 54
- Dimensiuni :102x75x102 mm
- Direcția de razele :orizontal
- Domeniu de lucru :15 m
- Gama de auto-nivelare :± 4°
- Lungime de undă :635 nm
- Număr de lazeri :2
- Precizie de nivelare :± 0,3 mm/m
- Tip :cu linii
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Nivela laser Makita SK102Z
- Tip cu linii
- Clasa de laser 2
- Lungime de undă 635 nm
- Număr de lazeri 2
- Domeniu de lucru 15 m
- Gama de auto-nivelare ± 4°
- Precizie de nivelare ± 0,3 mm/m
- Direcția de razele orizontal , vertical
- Clasă de protecţie IP 54
- Baterie 3 x 1,5 V LR6 (AA)
- Greutate 475 g
- Dimensiuni 102x75x102 mm
| Specificatii | |
| Baterie | 3 x 1,5 V LR6 (AA) |
| Clasa de laser | 2 |
| Clasă de protecţie | IP 54 |
| Dimensiuni | 102x75x102 mm |
| Direcția de razele | orizontal |
| Domeniu de lucru | 15 m |
| Gama de auto-nivelare | ± 4° |
| Lungime de undă | 635 nm |
| Număr de lazeri | 2 |
| Precizie de nivelare | ± 0,3 mm/m |
| Tip | cu linii |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







